Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Dekupaj Testere İnceleme

Geniş Ekran Dar Ekran

Küçük ahşap atölyem için araç gereç araştırması yaparken, işimi görecek en uygun fiyatlı aleti bulmaya çalıştım. Hatta bir alet fiyatına iki, üç alet alarak aynı verimi elde edebilir miyim diye düşündüm ve ürün tanıtım videolarını izlerken Proxxon SS 230E marka dekupaj testerenin, tutma yerinden bir aparat ile mengeneye sıkıştırarak sabitlemek mümkündü. Ayrıca testere ucunun da çok kalın olmaması küçük parçalarla çalışırken bir kolaylık yaratıyordu bu alette, ancak fiyatı benim bütçeme ve bir alet fiyatına iki alet düşünceme uymadığı için diğer dekupaj testerelerde aynı işi yapacak ve fiyatı uygun olanı aramaya devam ettim.Einhell Bt-js 650e dekupaj testereyi bir hırdavatçıda inceledim. Kalitesi, özellikleri gayet iyi, fiyatı da diğer testerelere göre uygundu. Mengeneye sıkıştırmada da bir problem olmadı. Proxxon da olduğu gibi sıkıştırarak sabit çalışma imkanı sağladı.

Einhell Dekupaj Testere

Einhell Dekupaj Testere

Özellikleri; hız ayarı, düz kesim için yardımcı aparat, 45 dereceye kadar kesim  için döner taban, elektrik süpürgesi ucunu, testere arkasına bağlayarak toz emme imkanı sağlaması bakımından etkili bir alet ancak ben küçük parçalarla çalışacağım veya ahşapların üzerine motifler çıkaracağım için bıçağı bu işe uygun değildi. Einhell Bt-js 650e dekupaj testereyi, diğer ahşap işleriniz için tavsiye edebilirim.

Fazla bütçesi olmayan hobiciler için Performance Power lazerli dekupaj testere 750w uygun fiyat ve özellik bakımından tavsiye edebileceğim diğer dekupaj testere olabilir.Bütün bu dekupaj testere araştırmalarım sonucu işimi ancak kıl testere makinesinin göreceğini anladım ve Budget Bds 850 marka kıl testere makinesini aldım. Hız ayarı olmaması en büyük sorunu bu yüzden biraz daha fazla bütçe ayırabilecek hobici arkadaşlara Scheppach Deco-Flex dekupaj kıl testere makinasını tavsiye edebilirim. Bu kategorideki gelecek yazımda ahşap torna makinalarıyla ilgili elimden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Evinizde Olması Gereken Hobi Aletleri yazımızı incelemenizi de tavsiye ediyoruz..

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.