Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ahşap Palet İle Neler Yapılabilir?

Geniş Ekran Dar Ekran

Ahşap, doğallığından olsa gerek insana huzur verici ve bu huzuru sadece ahşap işler ile uğraşanlara değil evlerinde ahşap mobilyalar kullananlara da hissettiren, tükenmemesi içinde sahip çıkmamız gereken doğal kaynaklarımızdan birisidir.

Ayrıca ahşap, sadece insanı rahatlatıcı bir şey değildir. Ahşap, ev dekorasyonunda da sıklıkla kullanılır. Benim tercihim sadece mobilya değil, evin tamamını ahşap malzemeden olmasıdır. Ahşap, boyasız verniksiz haliyle, etkileyici bir renk ve kokuya sahiptir.

Ev dekorasyonunda ahşabın kullanım şekilleri şu şekildedir.
Öncelikle evde, istediğiniz tüm mobilyaları ve aksesuarları, gerekli malzemeler, biraz yetenek ve zaman ile kendiniz yapabilirsiniz. Bu çalışmalarda ahşabı palet dediğimiz şekile getirerek kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Daha önceki Palet Bahçe Koltukları Yapımı yazımızda ve Evinizi Renklendirin yazımızda ahşap paletlerin nasıl yapılacağını anlatmıştık. Dilerseniz bu yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Ahşap paletler ile yapabileceğiniz eşyalara örnek olarak; oturma grubu, masa, sehpa, yatak, bahçe koltukları, kitaplık verilebilir. Bütün bu eşyaları kendiniz yapabilir ve evinizi dekore ederken, birde hobi edinmiş olursunuz.

Ahşap Palet İle Neler Yapılır? sorusuna yanıt olacak, örnek fotoğraflar yardımıyla açıklanmış faydalı bir makale, bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Link: Ahşap Palet İle Neler Yapılır?

Aşağıdaki videoyu izleyerek de, ahşap palet ile neler yapılabileceğini, örnek görseller ile daha iyi anlayabilirsiniz.

Photo by Creative Tools / CC BY

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.