Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Daire Planınızı Kendiniz Yapın ” MagicPlan App ”

947 izlenme
Geniş Ekran Dar Ekran

Oda etrafında dönerek, telefonun kamerası yardımıyla köşeleri işaretleyerek kısa sürede evinizin planını yapabileceğiniz MagicPlan, Apple Store ve Google Play‘ den rahatlıkla indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.  Bu sayede kendi dairenizi istekleriniz doğrultusunda tasarlayabilir ve kendiniz tasarladığınız için rahatlıkla dekore edebilirsiniz. Videoyu izlediğinizde uygulamanın nasıl çalıştığını daha iyi anlayacaksınız.

Uygulamayı yükledikten sonra New Plan daha sonra planını yapacağınız yere göre Residential (Konut) yada Commercial ( İş yeri ) seçeneklerini seçiyor ve Export’ a basıyoruz. Kamera ile mevcut bir dairenin planını yapacaksanız Capture, kendiniz çizecekseniz Draw seçeneğini seçiyoruz.

kendi dairenizi planlayın

Capture seçeneğini seçtikten sonra, bütün bir apartmanın kat kat planını yapabileceğiniz gibi sadece kendi dairenizin planını da yapabilirsiniz. Kendi dairemizin planını yapacağımız için 1 st floor seçip, diğer seçeneklerdende mutfak, banyo, oturma odası, yatak odası seçeneklerinde birini seçiyoruz ve kamera kalibrasyonu için telefonumuzu düz bir zemin üzerinde ekranı yere bakacak şekilde kapatıp biraz bekliyoruz. Kalibrasyon tamamlandıktan sonra odanın merkezi bir yerinde kendi etrafımızda 360 derece dönerek odanın köşelerini işaretleyerek planımızı yapıyoruz.

kendi dairenizi planlayın 2

Uygulamnın videosu…

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.