Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fuar Sektöründe Bir Marka: Point-Expo

Geniş Ekran Dar Ekran

Fuar Sektöründe Bir Marka : Point-Expo

Fuar Sektöründe bulunan ve büyük ölçüde olan kiralık eşyaların eksikliğini farkederek kurulan ve siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı teklif etmektedir.Sizlerinde bildiği gibi, Fuar sektöründe en çok sıkıntının yaşandığı bölüm ekstra malzeme tedarik sürecidir.

Fuar Katılımcılarının da en çok dikkat ettiği konuların başında standlardaki ekstra malzemelerin kalitesi ve duruşu gelmektedir.

Biz firma olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve sağlam ürünleri zamanında eksiksiz olarak sunmayı ilke edindik.

Diğer hizmetlerimiz

Profesyonel kadromuz ile kiralık masa, sandalye, koltuk takımı, TV, Buzdolabı vb. geniş ürün yelpazemizle sizlerinde fuarlardaki tüm ihtiyaçlarınızın tedarikçisi olmaya talibiz.

Standlarda Olması Gereken Cihaz ve İhtiyaçlar

Ürünlerini piyasaya tanıtacak firma veya kitabını tanıtacak yazar için uzunca süre orada kalınacağından standlarda bazı araç ve ihtiyaçlara gerek duyulacaktır. Ürünlere ait broşür ve katalog mini buzdolabı, elbise askısı, ikramlıklar, bardak- kaşık- tabak, telefon şarjı, çay- kahve- soğuk içecekler, su ve şeker, eğer standda görevli personel varsa personel için kartvizit ve fuar kitap fuarı ise yazara ait kitaplar bulunmalıdır. Bunlar tasarıma dahildir.

Piyasada fuar stand dizaynı ve uygulama yapan pek çok firma bulunmaktadır. Müşteri bu firmaların internet sayfalarından bu firmaların ürettikleri stand modellerine bakarak kendileri için uygun olan malzeme ve ebatta stand siparişi verebilmektedir.

Daha fazla bilgi almak ve hızlı teklif almak için lütfen iletişim sayfamıza bakınız…

SPONSORLU YAZIDIR.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.