Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hak İhlali Bildirimi

Hak Sahipleri Kural İhlali Bildirimi

Hobisiolan.com üzerindeki bulunan yayınlarda şirketinizin, şahsınızın yayın haklarını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen info@hobisiolan.com adresine mail ile bildiriniz.

 

Sitemizde kendimize ait olan görseller yanında birçok görsel  paylaşmaktayız. Bunların hangileri telif hakkı kapsamına girer diye düşündüğümüzde sıkıntılar yaşayabilmekteyiz. Kimi zaman yanlış bildiklerimiz yüzünden hatalar yapabiliyoruz. Paylaşımlarımızın telif hakkı kapsamında olmamasına özen gösteriyoruz. Çoğunu internetten eğer iyi bir kullanıcıysanız rahatlıkla bulabilirsiniz. Siteyi oluşturmaktaki amacımız tasarımlar, dekorasyonlar, hobiler ile ilgili edindiğimiz ve sahip olduğumuz bilgileri ” Hobisiolan.com ” başlığı altında bütün hobi, tasarım ve dekorasyon tutkunlarına aktarmaktır. Sitemizde reklamlar alan adı, sunucu vs. gibi giderleri karşılamak için eklenmiştir. Onun dışında bizlere katkısı yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. 
 

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@hobisiolan.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler site üzerinden kaldırılacaktır.

 

Dökümanları Kaldırılması Konusunda İhlal Bildirimi

Tarafımıza gönderecek olduğunuz ” İhlal Bildirimi ” için lütfen aşağıdaki adımları izleyiniz. Gönderecek olduğunuz ihlal bildiriminde eğer hak sahibi değilseniz, yanlış yönlendirme ve bildirimde tarafımızca oluşacak olan masraflardan sorumlu tutulacağınızı unutmayınız.

Talebinizin daha hızlı işlem görmesi için lütfen aşağıdaki şablona uyunuz.

1. Telif hakları olduğuna inandığınız belgenin (“http://hobisiolan.com/dekupaj-testere-inceleme/”) tam linki.

2. Hobisiolan.com’ un size ulaşabilmesi için gerekli bilgileri sağlayın. (Tercih E-Posta Adresi)

3. Bu beyanı mailinize ekleyiniz. “Yukarıda belirttiğim web adresinde yayınlanan döküman telif haklarını ihlal etmektedir. Bu dökümanın tarafıma ait olduğunu kabul ederim. Yalan bir beyanda bulunursam oluşacak olan yasal hükümleri kabul eder ve maddi yükümlülüklerden tarafımın sorumlu tutulmasını talep ederim.”

Talebinizin işleme alınması için yukarıdaki şablona uygun bir e-posta
gönderiniz.

info@hobisiolan.com

 

Not: Elektronik postaların yasal yükümlülüğü olduğunu ve mahkemede
kullanıldığını lütfen unutmayınız…