Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Geniş Ekran Dar Ekran

Ne yapsam? Hangi hediyeleri alabilirim? Hadi aldınız, yada yapacak bir şey buldunuz o zamanda. Acaba beğenir mi? Beklediği bu muydu? Gibi sorular biliyorum kafanızı kurcalayıp duruyor. Sevdiği insanlara ne hediye alsam diye düşünüp duranlar, farklı olmak isteyenler söyleyeceklerimi iyi dinleyin. Öncelikle pahalı hediye güzeldir diye bir şey yok. En güzel hediye emek harcayarak, sevdiğin kişi için yaptığın hediyedir. Gidip almak kolay, farklı olduğunuzu göstermeniz gerek.

1.Fotoğraf baskılı cam kavanozlar

Fotoğraf Baskılı Cam Kavanozlar

Fotoğraf Baskılı Cam Kavanozlar

 

İhtiyacınız olan cam kavanozlar veya kaseler, kavanozlarınızın boyutlarına göre a4, a5 kağıtlara basılmış fotoğraflar, şeffaf çift taraflı bant. Fotoğraflarınızı kavanozlarınızın dış yüzeyini kapatacak şekilde ayarlayıp bantlayın ve daha sonra içine kokulu mum koyarak sevindirmek istediğiniz kişiye hediye edin.

2.Çiçek vermenin başka bir yolu

Renkli Vazolar

Renkli Vazolar

 

Çiçekleri sevmeyen kadın yoktur. Yapacağınız bu renkli vazolarla sunarsanız, daha çok hoşlarına gidecektir. Çiçek solar gider ve unutulur ama yaptığınız vazoyla,sunumunuz unutulmaz.

İhtiyacınız olan şeyler renkli ipler, cam şişeler, yapıştırıcı ve makas. Yapıştırıcıyı cam şişenin etrafına sürüyoruz ve boşluk kalmayacak şekilde sarıyoruz diğer şişelere de tekrarlıyoruz ve hediyemiz hazır. İsterseniz şişeleri mukavva veya tahta zemin üzerine yapıştırarak sabitleyebilirsiniz.

3.Farklı olmak isteyenlere

Ahşap Yüzük

Ahşap Yüzük

 

Ahşap yüzükler, doğallığı ve şıklığıyla anlamlı bir hediye olabilir. Kendiniz yapamasanız bile sevdiğiniz kişiye alınacak bir hediye. Daha önce yapımını anlatmıştım http://hobisiolan.com/ahsap-yuzuk-yapimi/

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.